BPM studio met piep

Collapse
X
 
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • moderator
    Moderator
    • Apr 2001
    • 5950

    #46
    a. Is deze BPM versie legaal???
    b. Vista Home? of XP home?

    Onderwerp even samengevoegd met reeds lopend onderwerp over BPMstudio.
    Moderator J&H Licht en Geluid Forums

    Comment

    • laserguy
      • Jun 2003
      • 2755

      #47
      Windows XP is Windows XP. De enige verschillen tussen de Pro en de Home zijn wat meer grafische menus (GUI's) voor instellen en beheren van netwerken en de mogelijkheid tot softwareRAID. In ieder geval kun je van een XP Home een Pro maken en omgekeerd.
      Kan het zijn dat je Home een versie is zonder of juist met Service Pack "x" en dat je Pro een ander service pack geïnstalleerd had?
      Beware! To touch these wires is instant death. Anyone found doing so will be prosecuted.

      Comment

      • vasco
        • Oct 2003
        • 2567

        #48
        Er zijn veel meer verschillen tussen XP Home en Pro dan Laserguy hier neerzet maar die te ver dragen voor dit forum om uit te leggen. Software RAID is trouwens voor beide versies (legaal) NIET mogelijk. Alleen Windows Server Editions kunnen software RAID draaien. Legaal gezien met licenties mag je van XP Pro wel downgraden naar Home maar niet andersom upgraden. Gelukkig hebben we hier meer verstand van A/V dan van computers.

        Maar enige duidelijkheid bij deze vraag mag inderdaad wel van Raffa. Heb je het over XP of Vista. Ik hoor veel problemen van mensen met Vista en A/V software die ze onder XP niet hadden. Gaat het om XP maar nu de Home in plaats van de Pro zal je het ergens anders moeten zoeken omdat het wat multimedia betreft deze versies gelijk zijn. Wat anders kan zijn, driver versies van je hardware bijvoorbeeld, Service Pack van XP, etc.

        BPM, heb je een legale versie in gebruik?
        Last edited by vasco; 31-03-08, 12:43.

        Comment

        • laserguy
          • Jun 2003
          • 2755

          #49
          Software RAID is trouwens voor beide versies (legaal) NIET mogelijk.
          Niet lullen Vasco... software RAID zit standaard in XP Pro. Been there, done that!
          Voor de rest klopt het: XP Home en Pro zijn op MM-gebied idd gelijk.
          Beware! To touch these wires is instant death. Anyone found doing so will be prosecuted.

          Comment

          • moderator
            Moderator
            • Apr 2001
            • 5950

            #50
            lullen: ander forum....

            XP vliegen afvangen...eveneens ander forum, vraag aan de vraagsteller....Reageer even om mijn twee simpele vragen aub!?!
            Moderator J&H Licht en Geluid Forums

            Comment

            Working...