Is dit je eerste bezoek aan het J&H Licht en Geluid forum? Neem dan de veelgestelde vragen (FAQ) even door. Om berichten te kunnen plaatsen, dien je je eenmalig te registreren.
Tip: informeer wel ff naar de configuratie van de Photon volgens mij zijn er verschillende uitvoeringen qua software dit heeft te maken met het max. aantal dimmers.
Voor de rest is het een super fijne tafel en het programmeren is ook niet al te moeilijk. Je komt hem in het theater veel tegen en veel theater mensen kunnen er mee omgaan dus zeker geen slechte koop!!
Spark daarintegen is wat complexer met zijn dubbele knoppen functies, maar is wel weer vriendelijker als je bewegend licht gaat aansturen. Ik geloof dat ze met de spark ooit de tour van Karin Bloemen gedaan hebben en die had aardig wat licht inhangen ook bewegend en zag er top uit!
groet
Comment